Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach

Serwis internetowy parafii św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach.

OVERVIEW

This website parafia-swietochlowice.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have sifted twenty pages inside the website parafia-swietochlowice.pl and found three websites linking to parafia-swietochlowice.pl. There are one mass web sites possessed by parafia-swietochlowice.pl.

PARAFIA-SWIETOCHLOWICE.PL RANKINGS

This website parafia-swietochlowice.pl has seen fluctuating levels of traffic all through the year.
Traffic for parafia-swietochlowice.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-swietochlowice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-swietochlowice.pl

Aktualności

Moniki w Domu Złotej Jesieni,. Triduum Paschalne w Lipinach 2018. 1800 - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ. ADORACJA W CIEMNICY DO GODZ. 1800 - LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU. 2100 - ADORACJA DLA RODZIN PRZY BOŻYM GROBIE. 2000 - LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY.

Franciszkański Zakon Świeckich - Region Katowice

Ozważamy cytat z Listu do wszystkich wiernych św. Matkami dla Niego są, gdy noszą Go w sercu i w ciele przez miłość Boską oraz czyste sumienie .

WHAT DOES PARAFIA-SWIETOCHLOWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-swietochlowice.pl Mobile Screenshot of parafia-swietochlowice.pl Tablet Screenshot of parafia-swietochlowice.pl

PARAFIA-SWIETOCHLOWICE.PL HOST

I identified that a single root page on parafia-swietochlowice.pl took seven hundred and sixty-six milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider parafia-swietochlowice.pl not secure.
94.152.161.103

I diagnosed that this domain is using the nginx/1.6.2 os.

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach

Serwis internetowy parafii św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach.

CONTENT

This website parafia-swietochlowice.pl has the following in the web page, "Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła." Our analyzers viewed that the webpage also stated " Sakramenty - zasady udzielania, terminy." The Website also said " Gość Niedzielny - archiwalne numery. Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Klub Abstynenta Spróbuj z nami. FZŚ - Franciszkański Zakon Świeckich. Rycerze św Franciszka z Asyżu." The website's header had kościół as the most important search term. It is followed by kosciol, parafia, and świętochłowice which isn't as highly ranked as kościół. The next words they used was swietochlowice. oaza was included but might not be understood by search engines.

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Parafia Św.Marcina Bpa w Szubinie - News

Matka Boża - Pani Szubińska. Matka Boża - Pani Szubińska. Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło. Dziś przeżywamy przeniesioną Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia, na wieczornej Mszy św. Będzie obrzęd podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Paschał, wielkanocna świeca - symbolizuje.

Parafia Świętej Rodziny w Zawadzkiem

Czuwanie przy Bożym Grobie młodzieży. Jutro zaczynamy Święte Triduum Paschalne -. Czas rozmyślania nad Męką, Śmiercią i Zmartwychwstaniem naszego Pana. Prezentujemy plan uroczystości w te najważniejsze Święta w roku i zachęcamy do licznego udziału! Parafia św. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA ZAWADZKIE.

Aktualności

NMP Wspomożycielki Wiernych w Szamocinie. W Wielką Środę o 21. 00 na cmentarzu parafialnym zebraliśmy się. By rozważać Mękę i Śmierć naszego Zbawiciela. Tradycyjnie ofiarowaliśmy modlitwę za zmarłych.

Parafia Najczystszego Serca Maryi

8 IV 2018 - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA. Jest czynna od wtorku do piątku w godz. W wakacje kancelaria czynna w godz. Peregrynacja obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Droga Krzyżowa - Ślady losu.

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy w Szydłowie

Rzymsko-Katolicka Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Ks proboszcz Włodzimierz Dudka tel. Tel 44 617 10 97 lub 42 653 35 81. 49 1610 1319 2107 0380 3864 0001.